Izvēlne
Jūsu grozs

Veikali

1. PIRTSLIETU UN PĒRĻU VEIKALS OGRĒ:


Interneta veikala www.pirtim.lv produkciju klātienē ir iespējams iegādāties un apskatīt Ogrē, PIRTSLIETU UN PĒRĻU veikalā Brīvības ielā 22.

Jūsu ievērībai:

1. Interneta veikals neatbild par veikalā esošajām precēm, to daudzumu un cenām.

2. Veikals un interneta veikals nav viena un tā pati struktūrvienība. Norādītās cenas ir spēkā TIKAI interneta veikalā un tās var atšķirties no veikala cenām.

3. Veikalā ir pieejams apmācīts personāls, kurš varēs konsultēt par precēm un to pielietojumu. Konsultācijas tiek sniegtas tikai klātienē un nav pieejamas pa telefonu.


Informācija juridiskajām personām:

JURIDISKAJĀM PERSONĀM veikalā šobrīd PREČU PAVADZĪME - RĒĶINS NETIEK izrakstīts. Norēķins par preci iespējams tikai ar pārskaitījumu. Ja juridiska persona vēlas iegādāties preces veikalā, rekvizīti un preču saraksts ir jāsūta iepriekš uz elektroniskā pasta adresi info[at]jadeite.lv  Pēc PPR sagatavošanas un apmaksas, veikala personāls ar Jums sazināsies, lai precizētu laiku, kad preces tiks izsniegtas.  

INFORMĀCIJA PAR KLĀTIENES DARBU. 


DARBA DIENĀS VEIKALS STRĀDĀ NO 10:00-17:00
SESTDIENĀ UN SVĒTDIENĀ SLĒGTS.

ŠOBRĪD VEIKALS KLĀTIENĒ DRĪKST STRĀDĀT TIKAI "ZAĻAJĀ REŽĪMĀ":

1. Ienākt veikala telpās drīst tikai ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot arī personu apliecinošu dokumentu;
2. Bērni līdz 12 gadu vecumam veikalu drīkst apmeklēt tikai tāda pieaugošā pavadībā, kuram ir atļauts apmeklēt "zaļā režīma" tirdzniecības vietas;
3. Veikala telpās mutes un deguna aizsargmasku lietošana ir OBLIGĀTA;
4. Vienlaicīgi veikala telpās drīkst atrasties tikai 2 personas, tādēļ aicinām cienīt vienam otru un no vienas mājsaimniecības veikalu apmeklēt tikai vienai personai, izņēmums ir personas ar acīm redzamu invaliditāti, kuras drīkst ienākt veikalā ar pavadošo personu;
5. Personas BEZ derīga vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, iespēju robežās, apkalpo tikai ārpus veikala telpām.Kā mūs atrast? Navigācijā ierakstām Brīvības iela 15A. Tas ir stāvlaukums starp Ogres Kultūras centru un Elvi veikalu (no stāvvietas puses rakstīts Alko Outlet). Mēs atrodamies tieši uz gājēju ielas, otrā pusē Elvi veikalam. Meklējat attēlā redzamo ēku.


Uz tikšanos Ogrē! Tālrunis uzziņām 26104690.