Izvēlne
Jūsu grozs

Sveces

Sveces
Aromaterapijas sojas svece Afrodiziaks (x1)
Nav pieejams
Lielisks jebkuras telpas papildinājums - sojas vasku svece, kas bagātināta ar 100% dabīgām Ilang-Ilang un Pačūlijas ēteriskajām eļļām. Maigs aromāts. Degšanas laiks 40h. Sveces svars 200g.Sojas vasks ir dabīgs, jo iegūts no sojas pupiņām; tā degšana ir daudz tīrāka un bez kaitīgajiem dūmiem; sojas vasks neizdala kaitīgus toksīnus, tas ir videi draudzīgs; svecēm, kuras veidotas no sojas vaska ir daudz spēcīgāks aromāts, jo sojas vasks sadeg bez "lieka" aromāta.Drošības norādījumi - neatstāt degošu sveci bez uzraudzības, nededzināt sveci uz nestabilā..
10.90€
Bez nodokļa:9.01€
Aromaterapijas sojas svece Pozitīvās Vibrācijas (x1)
Nav pieejams
Lielisks jebkuras telpas papildinājums - sojas vasku svece, kas bagātināta ar 100% dabīgām Muskatsalvijas un Piparmētras ēteriskajām eļļām. Maigs aromāts. Degšanas laiks 40h. Sveces svars 200g.Sojas vasks ir dabīgs, jo iegūts no sojas pupiņām; tā degšana ir daudz tīrāka un bez kaitīgajiem dūmiem; sojas vasks neizdala kaitīgus toksīnus, tas ir videi draudzīgs; svecēm, kuras veidotas no sojas vaska ir daudz spēcīgāks aromāts, jo sojas vasks sadeg bez "lieka" aromāta.Drošības norādījumi - neatstāt degošu sveci bez uzraudzības, nededzināt sveci uz nest..
10.90€
Bez nodokļa:9.01€
Aromātiskā sojas vaska svece ĀBOLS UN KANĒLIS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vask..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece BRENDIJA SVIESTS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vask..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece GRANĀTĀBOLS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska ku&..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece JASMĪNS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska ku&scar..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece LAVANDA glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska ku&scar..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece MISTISKAIS MUSKUSS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu va..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece PIKANTAIS APELSĪNS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu va..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece ROZE glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska kuš..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece SALDĀ MĪLESTĪBA glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece SVAIGAIS GURĶIS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece SVAIGAIS LINS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska k..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece VANILLA glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska ku&scar..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece VIJOLĪTE glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska ku&sca..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Aromātiskā sojas vaska svece ZIEMAS OGAS glītā stikla burciņā ar dabīga korķa vāciņu. Mierīgs un patīkams aromāts piepildīs telpu, radot mājīgu atmosfēru. Atrodi savu mīļāko aromātu no šo sveču līnijas! Aptuvenais sveču degšanas laiks ir 20h. Sveces tīrais svars 60g, izmērs 7x5.5x5.5cm, 212ml. Burciņu var izmantot atkārtotai sveču izgatavošanai.Sveces ir ražotas individuāli, nodrošinot materiālu tīrību un produkta kvalitāti, ilgi degošas un videi draudzīgas. Nededziniet sojas vaska sveces ilgāk par 2 stundām, tas nodrošinās vienērīgu vaska ku&..
4.90€
Bez nodokļa:4.05€
Maģiskā burvestības svece AIZSARDZĪBAI ar dabīgajiem sodalīta akmeņiem un pūķa asinis aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauku jaunai sv..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece ar dabīgās baltās jašmas akmeņiem un salvijas-piparmētras aromātu - ATTĪRĪŠANA.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauk..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece DRAUDZĪBAI ar dabīgā sūnu ahāta akmeņiem un samtainā mēness aromātu (mandarīns, baziliks, koksnes notis, rozā pipari, granātābols, pačūlija, kašmira muskuss).Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece ar dabīgās tīģeracs un zaļā avanturīna akmeņiem, un citrona sausserža aromātu - LABKLĀJĪBAI.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi zied..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece LAIMEI ar dabīgā zaļā avanturīna akmeņiem un marokāņu aromātu (neroli, citrona, rožu, cipreses, jasmīna, pačūlijas un ciedra notis).Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece LĪDZSVARAM ar dabīgajiem melnā ahāta un baltās jašmas akmeņiem un ilang-ilang aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem va..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece ar dabīgā rozā kvarca akmeņiem un jasmīna aromātu - MĪLESTĪBA.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauku jaunai svecei.&..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece PANĀKUMIEM ar dabīgā ametista akmeņiem un lavandas-fenheļa aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauku jaunai sve..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece PĀRLIECĪBAI ar dabīgajiem tīģeracs akmeņiem un kanēļa-apelsīna aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauku j..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece PAVEDINĀŠANAI ar dažādiem dabīgajiem akmeņiem un ilang-ilang - pačūlijas aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem va..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece SALDĀ ATRIEBĪBA ar dabīgā asins granāta akmeņiem un liliju aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauku jauna..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Maģiskā burvestības svece VEIKSMEI ar dabīgajiem melnā ahāta akmeņiem un lakricas aromātu.Burvestību sveces ir aromātiskas sojas vaska sveces, kas papildināta ar dabīga akmens gabaliņiem dažādām dzīves situācijām. Katrai svecei ir savs aromāts, kas papildina akmens maģisko spēku. Šī ir transformācijas enerģija, kuru jūs virzāt, veicinot izmaiņas, kuras vēlaties savā dzīvē panākt. Visas maģiskās burvestību sveces ir veidotas stikla traukā ar korķa vāku. Pēc sveces izdedzināšanas, trauku var izmazgāt ar siltu ūdeni un ziepēm, un lietot to atkārtoti vai nu kā vāzi ziediem vai trauku jaunai svecei..
19.00€
Bez nodokļa:15.70€
Dabīga sojas vaska svece ar augstas kvalitātes smaržu eļļu aromātu. Mājīgs Ziemassvētku aromāts - apelsīns ar garšvielām. Degšanas laiks 23h. Sveces svars 120g.Svece noformēta skaistā tematiski apdrukātā metāla kārbiņā ar vāku.Sojas vasks ir dabīgs, jo iegūts no sojas pupiņām; tā degšana ir daudz tīrāka un bez kaitīgajiem dūmiem; sojas vasks neizdala kaitīgus toksīnus, tas ir videi draudzīgs; svecēm, kuras veidotas no sojas vaska ir daudz spēcīgāks aromāts, jo sojas vasks sadeg bez "lieka" aromāta.Drošības norādījumi - neatstāt degošu sv..
5.90€
Bez nodokļa:4.88€
Rāda no 1 līdz 29 kopā 29 (Kopā lapu - 1)