Izvēlne
Jūsu grozs

Dziedošās bļodas, gongi, zvani

Dziedošās bļodas, gongi, zvani
Dziedošā bļoda 5 BUDAS Ø 11cm Dziedošā bļoda 5 BUDAS Ø 11cm
Nav pieejams
Tibetas dziedošā bļoda 5 Budas no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Īpaši dziļa un noturīga skaņa. Bez kociņa un spilventiņa. Diametrs 11cm, augstums aptuveni 6cm. Svars 470g.  Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst visā ķermenī. Caur dziedošās bļodas skaņu un vibrāciju Jūs varat piedzīvot dziļu relaksāciju. Austrum..
45.00€
Bez nodokļa:37.19€
Tibetas dziedošā bļoda GANESH no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Īpaši dziļa un noturīga skaņa. Bez kociņa un spilventiņa. Diametrs 11cm, augstums aptuveni 6cm. Svars 470g.  Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst visā ķermenī. Caur dziedošās bļodas skaņu un vibrāciju Jūs varat piedzīvot dziļu relaksāciju. Austrumu..
45.00€
Bez nodokļa:37.19€
Tibetas dziedošā bļoda no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Īpaši dziļa un noturīga skaņa. Bez kociņa un spilventiņa. Diametrs 12cm, augstums aptuveni 5cm, svars 370g.  Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst visā ķermenī. Caur dziedošās bļodas skaņu un vibrāciju Jūs varat piedzīvot dziļu relaksāciju. Austrumu medicī..
42.50€
Bez nodokļa:35.12€
Dziedošā bļoda Ø 9cm komplekts, melns Dziedošā bļoda Ø 9cm komplekts, melns
Nav pieejams
Tibetas dziedošā bļoda no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Īpaši dziļa un noturīga skaņa. Komplekts - dziedošā bļoda, kociņš, spilventiņš, samta kastīte. Izmēri: samta kastīte - 13.5x13.5x6.5cm; dziedošā bļoda - diametrs 9cm, augstums 4cm; spilventiņa diametrs 8cm; kociņa garums 11.5cm.Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst ..
38.00€
Bez nodokļa:31.41€
Tibetas dziedošā bļoda no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Īpaši dziļa un noturīga skaņa. Komplekts - dziedošā bļoda, kociņš, spilventiņš, kastīte. Izmēri: kastīte - 14.5x14.5x8cm; dziedošā bļoda - diametrs 10.5cm, augstums 5cm; spilventiņa diametrs 11.5x11.5cm; kociņa garums 13cm. Bļodas svars 440g.Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrā..
55.00€
Bez nodokļa:45.45€
Pulēta koka kociņš dziedošajām bļodām rada skaistas skaņas, kad bļoda tiek spēlēta ap malu. Garums 19cm, diametrs 2.5cm. N.B. Ņemot vērā produktu raksturu, izmēri un krāsa var nedaudz atšķirties.Izcelsmes valsts - Indija ..
2.70€
Bez nodokļa:2.23€
Kociņš dziedošajām bļodām ar samtu rada skaistas skaņas, kad bļoda tiek spēlēta ap malu. Ņem vērā, ka ar samtu var ieskandināt tikai tās bļodas, kuru augšējā mala ir nedaudz ieliekta uz iekšu.Garums 19cm, diametrs 2.5cm. N.B. Ņemot vērā produktu raksturu, izmēri un krāsa var nedaudz atšķirties.Izcelsmes valsts - Indija ..
4.00€
Bez nodokļa:3.31€
Tibetas dziedošā bļoda VIENS BUDA no alumīnija. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Ļoti skaļa un noturīga skaņa. Bez kociņa un spilventiņa. Diametrs 21cm, augstums aptuveni 12.5cm, svars 1300g.  Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst visā ķermenī. Caur dziedošās bļodas skaņu un vibrāciju Jūs varat piedzīvot dziļu relaksāciju.&nbs..
86.00€
Bez nodokļa:71.07€
Tibetas dziedošā bļoda no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Bez kociņa un spilventiņa. Diametrs 19cm, augstums aptuveni 9cm, svars ~1000g.  Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst visā ķermenī. Caur dziedošās bļodas skaņu un vibrāciju Jūs varat piedzīvot dziļu relaksāciju. Austrumu medicīna uzskata, ka slimības cēlonis ir..
95.00€
Bez nodokļa:78.51€
Tibetas dziedošā bļoda no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Bez kociņa un spilventiņa. Diametrs 17cm, augstums aptuveni 7.5cm, svars ~1.3kg.  Budisma praksē dziedošās bļodas tiek izmantotas kā atbalsts meditācijai, transa ievadīšanai un lūgšanām. Nav mūzikas instrumenta, kam būtu tik daudz īpašību kā dziedošajām bļodām. Dziedošās bļodas ir zvana veids, kas vibrē un atskaņošanas laikā rada dziļu, bagātīgu skaņu. Tās vibrācijas iekļūst visā ķermenī. Caur dziedošās bļodas skaņu un vibrāciju Jūs varat piedzīvot dziļu relaksāciju. Austrumu medicīna uzskata, ka slimības cēlonis ..
89.00€
Bez nodokļa:73.55€
Spilvenu izmanto, lai uzliktu dziedošo bļodu, lai tās tonis tiktu rezonēts visā bļodā. Tas ļauj tonim vairāk vibrēt.Dažādas krāsas.Diametrs 11cm. N.B. Ņemot vērā produktu raksturu, izmēri un krāsa var nedaudz atšķirties.Izcelsmes valsts - Indija ..
4.70€
Bez nodokļa:3.88€
Spilvenu izmanto, lai uzliktu dziedošo bļodu, lai tās tonis tiktu rezonēts visā bļodā. Tas ļauj tonim vairāk vibrēt.Dažādas krāsas.Diametrs 16cm. N.B. Ņemot vērā produktu raksturu, izmēri un krāsa var nedaudz atšķirties.Izcelsmes valsts - Indija ..
6.70€
Bez nodokļa:5.54€
Zaļās Taras Dziedošā bļoda Ø 12cm, komplekts
Jaunums Nav pieejams
Tibetas dziedošā bļoda no misiņa. Trimdas Tibetas mūku roku darbs.Īpaši dziļa un noturīga skaņa. Komplekts - dziedošā bļoda, kociņš, spilventiņš, kastīte. Izmēri: kastīte - 13x13x9cm; dziedošā bļoda - diametrs 12cm, augstums 6cm; spilventiņa diametrs 14.5cm; kociņa garums 12cm. Bļodas svars 420g.Zaļā Tara parasti tiek attēlota kā līdzjūtīga persona, kas ir gatava atkāpties no Lotosa troņa, lai piedāvātu mierinājumu un aizsardzību pret visām ciešanām, kuras piedzīvojam pasaulē. Viņa ir visu Budu Māte un sievietes līdzjūtības, ilgmūžības un, caur šo spēku, mīlestības gara pārstāve. Zaļ..
58.00€
Bez nodokļa:47.93€
Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)