Izvēlne
Jūsu grozs

Akmens terapijai

Akmens terapijai

Akmens terapija - sena masāžas metode, kad masāžas laikā tiek izmantoti silti un auksti akmeņi. Akmeņi tiek uzsildīti līdz 50 - 60 grādu temperatūrai pēc Celsija skalas. Karsto akmeņu ietekmē, tiek uzlabota ādas spēja uzņemt skābekli, tiek noņemts muskuļu saspringums un nogurums. Tas viss tiek sasniegts daudz ātrāk un pamatīgāk nekā ar tradicionālās masāžas tehniku. Ar akmens terapijas palīdzību ir iespējams uzlabot arī vispārējās figūras aprises. 

Karsto akmens masāža - sens Austrumu ārstniecības veids, kas noņem stresu, saspringumu un nogurumu, mazina depresiju. Masāžas ietekmē paplašinās kapilārie asinsvadi, uzlabojas vielmaiņa, uzlabojas asinsrite, kas veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, nostiprinās imunitāte un vispārējā nervu sistēma, uzlabojas sirdsdarbība. Masāžas rezultātā tiek neitralizēta negatīvā enerģija, līdzsvarojas enerģijas plūsma, iestājas ķermeņa un gara harmonija. Karsto akmens masāža noņem hroniskas muguras un kakla sāpes, palīdz muskuļiem atslābināties un atbrīvoties no šlakām un toksīniem, kā arī noņem hipertonusu. Procedūra palīdz normalizēt ūdens balansu ādā.

Masāža ar žadeīta akmeņiem - žadeīta akmens sastāvā ir vairāk kā 60 dažādu Mendeļejeva tabulas elementu un daudz dažādu minerālu. Uzkarsējot akmeni, tiek panākta ķīmisko elementu aktivizācija, kas vēl vairāk pastiprina masāžas efektu. Žadeīta akmeņos esošais ceolīts un analcīms saskarē ar ādu veicina atmirušo audu atdalīšanu, atjauno ādas šūnas, liekot tām funkcionēt daudz efektīvāk!

Akmens terapija nav ieteicama, ja Jums ir konstatēts augsts asinsspiediens, iekaisušas ādas slimības, diabēts, vaļējas brūces vai čūlas, grūtniecība!

 

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz www.pirtim.lv obligāta.

Ametista rullītis sejas un kakla masāžām More 4U Home&Spa Ametista rullītis sejas un kakla masāžām More 4U Home&Spa
Nav pieejams
Divpusējs ametista masāžas rullītis sejas, kakla un dekoltē ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai.Ametists ir labi pazīstams kā garīgās aizsardzības un šķīstīšanās akmens. Tas attīra personas enerģijas lauku no negatīvām ietekmēm un piesaistēm. Ametists palīdz mazināt stresu, piesaistot pozitīvo enerģiju un atslābinot prātu.Masāžas laikā ametists nomierina ādu, samazina mazās grumbiņas, veicina ādas elastību un padara to maigu, gludu. Tava āda būs ļoti pateicīga par šādām masāžas procedūrām!Regulāra masāžas rullīša lietošana: - veicin..
24.99€
Bez nodokļa:20.65€
Plakans nefrīta masāžas akmens sejas, kakla un ķermeņa ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai.Rožu kvarcs, kas pazīstams kā universālas mīlestības akmens, atjauno uzticību un harmoniju attiecībās. Izteikts sievišķības akmens, kurš nepieciešams katrai sievietei, lai atvērtu savu būtību beznosacījuma mīlestībai, nomainot negatīvo enerģiju uz mīlestības vibrācijām. Rozā kvarcs paaugstina pašnovērtējumu, nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Nozīmīgākais sirds čakras akmens. Masāžas laikā akmens nomierina ādu, samazina mazās grumbiņas, veicina ādas elastību un padara to maigu, gludu. Tav..
15.90€
Bez nodokļa:13.14€
Plakans rozā kvarca masāžas akmens sejas, kakla un ķermeņa ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai.Rožu kvarcs, kas pazīstams kā universālas mīlestības akmens, atjauno uzticību un harmoniju attiecībās. Izteikts sievišķības akmens, kurš nepieciešams katrai sievietei, lai atvērtu savu būtību beznosacījuma mīlestībai, nomainot negatīvo enerģiju uz mīlestības vibrācijām. Rozā kvarcs paaugstina pašnovērtējumu, nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Nozīmīgākais sirds čakras akmens. Masāžas laikā akmens nomierina ādu, samazina mazās grumbiņas, veicina ādas elastību un padara to maigu, gludu...
15.90€
Bez nodokļa:13.14€
Komplekts sastāv no:7 akmeņi (vidēja izmēra, slīpēti) mugurai un sēžamvietai; 1 liels akmens krustiem; 2 lieli slīpēti akmeņi pēdām; 3 plakani, pulēti, vidēja izmēra akmeņi sejai; 8 maza izmēra, pulēti akmeņi lietošanai starp pirkstiem; 5 lieli, plakani, pulēti akmeņi mugurkaulam; 1 slīpēts akmens (vidējs/liels) anticelulīta masāžām (vēderam, sēžamvietai un kājām).Šis akmens terapijas komplekts ir ideāli piemērots kā profesionāļiem, tā arī lietošanai mājas apstākļos. Ideāla dāvana pāriem īpašiem tuvības mirkļiem un veselības stiprināš..
250.00€ 350.00€
Bez nodokļa:206.61€
Divpusējs nefrīta masāžas rullītis sejas, kakla un dekoltē ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai. Daudzās pasaules valstīs nefrīts tiek izmantots ne tikai ķermeņa un sejas masāžai. To pieliek sāpošām vietām sasitumu, sastiepumu un reimatisma atvieglošanai. Nefrīts ir spējīgs izārstēt iekaisuma procesus organismā. Tas siedz emocionālo dziedināšanu un spēj pasargāt no negatīvās enerģijas. Masāžas laikā nefrīts nomierina ādu, samazina mazās grumbiņas, veicina ādas elastību un padara to maigu, gludu. Tava āda būs ļoti pateicīga par šādām masāžas procedūrām..
21.00€
Bez nodokļa:17.36€
Divpusējs melnā obsidiāna masāžas rullītis sejas, kakla un dekoltē ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai. Obsidiāns ir spēcīgs aizsardzības akmens un viens no enerģētiski visspēcīgākajiem kristāliem, kas izveido vairogu pret jebkura veida negatīvajām enerģijām. Obsidiāns veicina līdzsvaru un iekšēju mieru ķermenī, mazina ādas  iekaisumus un noņem spriedzes radīto stresu. Obsidiāna lietošana var atbrīvot no dziļām zemapziņas bailēm, nes prāta skaidrību un palīdz koncentrēties. Masāžas laikā melnais obsidiāns samazina poras, samazina mazās grumbiņas, veic..
22.99€
Bez nodokļa:19.00€
Divpusējs rozā kvarca (rožu kvarca) masāžas rullītis sejas, kakla un dekoltē ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai. Rožu kvarcs, kas pazīstams kā universālas mīlestības akmens, atjauno uzticību un harmoniju attiecībās. Izteikts sievišķības akmens, kurš nepieciešams katrai sievietei, lai atvērtu savu būtību beznosacījuma mīlestībai, nomainot negatīvo enerģiju uz mīlestības vibrācijām. Rozā kvarcs paaugstina pašnovērtējumu, nostiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Nozīmīgākais sirds čakras akmens. Masāžas laikā rozā kvarcs nomierina ādu, samazina m..
21.00€
Bez nodokļa:17.36€
Divpusējs sodalīta masāžas rullītis sejas, kakla un dekoltē ādas kopšanai! Piemērots jebkura tipa ādai.Valda uzskats, ka šo akmeni cilvēcei dāvājuši eņģeļi. Patiesuma, atklātības un sirsnības akmens. Augstākā prāta, gudrības akmens. Palīdz atvērt trešo aci. Palielina pašapziņu, objektivitāti, intuīciju, balansē emocijas. Mazina bailes, panikas lēkmes, uzmācīgas domas, sniedz prāta skaidrību. Labs psihiskās aizsardzības un meditācijas akmens. Nes iekšēju mieru un veicina garīgo izaugsmi. Mazina stresu, nemieru, nervozitāti un bailes. Īpaši piemērots ūdensvīriem.Masāžas laikā sodalīts no..
24.99€
Bez nodokļa:20.65€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)