Izvēlne
Jūsu grozs

Sāls Lampas

Sāls Lampas
Dabīgās Himalaju sāls lampa ar USB kabeli un LED apgaismojumu. Ieslēgta lampai ir 6-7 krāsas, kas visu laiku mainās.Komplektā nav elektrības rozetes pārveidotājs. Lampu var pievienot jebkuram USB portam. Izmērs - aptuvenais augstums 16cmSvars - 1-2 kg Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme. Dabīgā Himalaju sāls akmens oriģinālā krāsa, forma un izmērs var atšķirties no attēlā redzamā. Izmērs un svars var nedaudz atšķirties no aprakstā norādītā. Precizēt jautājumus par preci var pie pārdevēja.Cena par lampu...
19.50€
Bez nodokļa:16.12€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa DZĪVĪBAS KOKS ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētiskais starojums. T..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa DZĪVĪBAS KOKS ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai! Dekoratīvais elements izstrādāts īpaši smalkā rakstā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēt..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa DZĪVĪBAS ZIEDS ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētiskais starojums. ..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Himalaju sāls lampa Enģelis 3-4 kg Himalaju sāls lampa Enģelis 3-4 kg
Nav pieejams
Sāls lampa "Enģelis" var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 3-4kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 15 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnēt..
45.00€
Bez nodokļa:37.19€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa FATIMAS ROKA ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai! Dekoratīvais elements izstrādāts īpaši smalkā rakstā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa Iņ-Jaņ izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētiskais starojums. Tāpat sāls ..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa JOGA ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētiskais starojums. Tāpat sāls..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa MEDITĀCIJA ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētiskais starojums. Tāpa..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa OM ZĪME ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai! Dekoratīvais elements izstrādāts īpaši smalkā rakstā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne p..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa PUTNI ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai! Dekoratīvais elements izstrādāts īpaši smalkā rakstā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pār..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Ekskluzīva dizaina dabīgā Himalaju sāls lampa SEPTIŅAS ČAKRAS ir izcils roku darbs. Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai! Dekoratīvais elements izstrādāts īpaši smalkā rakstā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 4.5-5kg, piemērota telpām ar platību līdz 30 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitraliz..
48.50€
Bez nodokļa:40.08€
Sāls lampa "Sfēra" var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 3-4kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 15 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētis..
30.00€
Bez nodokļa:24.79€
Sāls lampa "Uguns bļoda" var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā.Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 2.7-3kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 16 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais elektromagnētiskais starojums. Tāpat sāls lam..
33.00€
Bez nodokļa:27.27€
Sāls lampa var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā. Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 1.5-2 kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 10 kvadrātmetriem.Lai lampa būtu efektīga, tā ir jālieto pēc iespējas biežāk. Laba kā nakts apgaismojums bērnistabām.Cena par lampu...
20.00€
Bez nodokļa:16.53€
Sāls lampa var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā. Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 2.1-2.5 kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 12 kvadrātmetriem.Lai lampa būtu efektīga, tā ir jālieto pēc iespējas biežāk. Laba kā nakts apgaismojums bērnistabām.Cena par lampu...
20.00€
Bez nodokļa:16.53€
Himalaju sāls lampa, dabīga 3-4 kg (x1)
Nav pieejams
Sāls lampa var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā. .Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 3.3 - 3.7 kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 20 kvadrātmetriem.Lai lampa būtu efektīga, tā ir jālieto pēc iespējas biežāk. Laba kā nakts apgaismojums bērnistabām.Cena par lampu...
23.00€
Bez nodokļa:19.01€
Himalaju sāls lampa, dabīga 4-5 kg (x1)
Nav pieejams
Sāls lampa var atšķirties pēc formas, krāsas un izmēra no attēlā norādītā. .Komplektā elektrības vads un spuldzīte.Svars katrai lampai ir atšķirīgs no 4.1 - 4.7 kgŠī lampa piemērota nelielām telpām ar platību līdz 25 kvadrātmetriem.Lai lampa būtu efektīga, tā ir jālieto pēc iespējas biežāk. Laba kā nakts apgaismojums bērnistabām.Cena par lampu...
25.00€
Bez nodokļa:20.66€
Industriālā stila Himalaju sāls lampa GROZS 3.5kg Industriālā stila Himalaju sāls lampa GROZS 3.5kg
Nav pieejams
Industriālā stila dizaina lampas ar dabīgā Himalaju sāls kristāliem GROZS. Izcils roku darbs, veidots Latvijā! Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 3.5-4kg, piemērota telpām ar platību līdz 24 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgai..
37.00€
Bez nodokļa:30.58€
Industriālā stila Himalaju sāls lampa SIETS 3.5kg Industriālā stila Himalaju sāls lampa SIETS 3.5kg
Nav pieejams
Industriālā stila dizaina lampas ar dabīgā Himalaju sāls kristāliem SIETS. Izcils roku darbs, veidots Latvijā! Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 3.5-4kg, piemērota telpām ar platību līdz 24 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgai..
37.00€
Bez nodokļa:30.58€
Industriālā stila Himalaju sāls lampa VĀZE 3.5kg Industriālā stila Himalaju sāls lampa VĀZE 3.5kg
Nav pieejams
Industriālā stila dizaina lampas ar dabīgā Himalaju sāls kristāliem VĀZE. Izcils roku darbs, veidots Latvijā! Labākais, ko varat saņemt no dabas savai veselībai un labsajūtai!Komplektā elektrības vads un spuldzīte. Lampas svars 3.5-4kg, piemērota telpām ar platību līdz 24 kvadrātmetriem.Sāls lampa uzņem telpā esošo mitrumu un uzsilstot izdala mitrumu kopā ar sāls joniem atpakaļ telpā, radot veselīgu, jonizētu un tīru gaisu. Atbrīvo gaisu no putekļiem un alergēniem. Ietecams sāls lampu novietot līdzās datortehnikai un televīzoram, jo tādā veidā tiek neitralizēts ne pārāk veselīgais..
37.00€
Bez nodokļa:30.58€
Rāda no 1 līdz 21 kopā 21 (Kopā lapu - 1)